Clinical Excellence – Opieka okołoporodowa

AACI_CEC_medalStandardy Certyfikacji Doskonałości Klinicznej pomagają zarządzać programem konkretnych obszarów medycznych. Pomaga to utrzymać stały, wysoki poziom jakości, przy użyciu efektywnego doskonalenia wyników opartych o dane. Nasze portfolio usług certyfikacji doskonałości zostało zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania każdej organizacji, która pragnie wykazać zgodność ich systemów zarządzania. Spełnienie Klinicznych Standardów Akredytacji AACI to osiągnięcie, za które przyznawany jest Platynowy Medal Akredytacji AACI.

Certyfikacja usług opieki okołoporodowej – Opracowaliśmy kompleksowy zestaw norm specjalnie dla usług opieki okołoporodowej (ang. maternity).  Są one tak napisane, aby zachęcić do rozwoju usług i poprawy oferowanych usług klinicznych. Certyfikacja Usług Opieki Okołoporodowej dostarcza schematu ramowego oraz zestawu celów dla opieki nad matką i dzieckiem w okresie prenatalnym, porodu i okresie poporodowym.

aaci-clinical-standard-maternity-services-v2-0-sep-2016-smallSkłada się ona z trzech wysokiej rangi modułów strategicznych: Zarządzania klinicznego, Normalnej opieki klinicznej, oraz Opieki Klinicznej wysokiego ryzyka, w celu prowadzenia planowania i dostarczania usług w opiece okołoporodowej i usług pomocniczych.

Programy te kładzie nacisk na wdrożeniu zdyscyplinowanego systemu zarządzania w połączeniu z doskonałością w istotnych najlepszych praktykach klinicznych.

Programy kładą nacisk na wdrażanie zdyscyplinowanego systemu zarządzania, w połączeniu z istotnymi najlepszymi praktykami klinicznymi, ustalając certyfikację doskonałości klinicznej AACI niezależnie od innych programów.

Więcej informacji – pobierz broszurę.

Zapraszamy do współpracy
AACI Central & East Europe
Zespół Centre of Excellence