Dlaczego warto wybrać QSCert?

WhyQSCert (Mobile)Zawsze ilekroć przychodzi nam pokazać naszą odmienność podejścia do Klienta zastanawiamy się jak przekonać go, jak pokazać naszą pasję w działaniu, która da mu poczucie pewności, bezpieczeństwa. To dylemat każdego w biznesie by wzbudzić w Kliencie wolę wyboru swoich usług. Zrobiliśmy to spontanicznie – poniżej, przedstawiając to na bazie opinii naszych klientów, oraz własnej percepcji. Przeczytaj, rozważ i dołącz do nas:

 1. Nasz model biznesowy zbudowany jest na bazie partnerstwa, dający klientowi możliwość uzyskania wsparcia wykraczającego poza usługi certyfikacyjne, na bazie usług komplementarnych, które pomagają budować klientowi jego przewagę konkurencyjną.
 2. Zespół audytorski tworzą nasi Partnerzy biznesowi – eksperci, doradcy, specjaliści na co dzień związani z branżami, w których mają potwierdzone kompetencje, którzy tworzą podczas audytu atmosferę profesjonalizmu i zrozumienia przy badaniu zgodności systemu.
 3. Nasz audyt oparty jest dowodach obiektywnych, dzięki czemu badanie w pełni i właściwie odnosi się do kryteriów audytu. Nie sposób go podważyć. Widzisz próbkę, znasz i rozumiesz ocenę. Liczą się fakty. Nie tworzymy swoimi spostrzeżeniami teorii spiskowej opartej na ryzyku, tylko je wskazujemy odnosząc to do faktów, scenariuszy, i otoczenia biznesowego.
 4. Łączy nas pasja poznawania i zmieniania otoczenia na lepsze, w którym system będzie służył Klientowi, by widział w nim sposób na osiąganie celów i sukcesu.
 5. Inspirujemy Klienta poprzez spostrzeżenia, wywiady, spotkania, by zawsze czuł się podmiotem certyfikacji i rozumiał rolę każdej ze stron.
 6. Wspólnie z klientami działamy aktywnie w organizacjach branżowych i klastrach, występujemy na konferencjach, umacniając tym samym relacje partnerskie.
 7. Nasze portfolio produktowe podąża za potrzebami Klienta, ale także tworzy przestrzeń do rozwoju, tak by poprzez elastyczność sprostać specyficznym branżowym wymaganiom.
 8. Motto QSCert „We cover credibility” – „Chronimy wiarygodność”, jest spójna z naszymi wartościami i oczekiwaniami naszych Klientów i Partnerów, dzięki czemu rozumiemy się wzajemnie i ufamy sobie.
 9. Tworzymy przestrzeń do pracy zespołowej i partnerstwa poprzez projekty, które uczą wspólnie rozwiązywać problemy, i tworzą nową wartość, wnosząc rozwój i innowacyjność do organizacji.
 10. Nie boimy się zmian, pomagamy je zrozumieć, zaakceptować, wprowadzić i utrwalić by stały się punktem przełomowym w rozwoju każdego Klienta.
 11. Kierujemy się elastycznością, pragmatyzmem i zrozumieniem potrzeb i oczekiwań każdej ze stron dlatego nasz wskaźnik ceny do jakości audytu daje klientowi poczucie dobrego wyboru.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Zespół QSCert-Poland