Nasi Partnerzy

HS_ (Mobile)Działalność współczesnych przedsiębiorstw jest osadzona w skomplikowanej sieci powiązań, która każe na nowo przemyśleć jedno z klasycznych założeń ekonomicznych koncepcji organizacji: o konkurencji i ograniczonych zasobach. Co raz częściej dogmat o konkurencji zastępuje przekonanie o potrzebie współpracy i partnerstwa, prowadzącego do obopólnego uzyskiwania korzyści.
Wspólnie z naszymi Partnerami tworzymy sieci jako formę zapewniającą dostęp do aktualnych zasobów wiedzy, sprzyjającą innowacjom i umożliwiającą szybkie zmiany.
Nasi Strategiczni Partnerzy:

  • QSCert – Certyfikacja systemów zarządzania – www.qscert.com . Międzynarodowa jednostka certyfikacyjna z siedzibą w Zvolen na Słowacji, obecna w ponad 20 krajach świata (stan na 01.2016). Działa na rynku od czasu wprowadzenia procesowego podejścia w systemach zarządzania, od 2000 r. Jest sygnatariuszem MLA, akredytowaną przez CAI. To nasz strategiczny Partner biznesowy.
  • PECB – Professional Evaluation and Certification Boardwww.pecb.com (Kanada). Międzynarodowa organizacja zajmująca się certyfikacją kompetencji personelu w oparciu o standard ISO 17024, która opracowała kilkadziesiąt programów kompetencyjnych opartych o standardy ISO zarówno te najpopularniejsze – ISO 9001, ISO 14001, ISO/IEC 27001, jak i mało lub całkowicie nieznane w Polsce – ISO 37500, ISO 31000, ISO 29001, ISO 28000, itd.
  • AACI – American Accreditation Commission International (USA / Słowenia) – Międzynarodowa Akredytacja Placówek Medycznych: szpitali, POZ oraz AOS, wzorowana na amerykańskich akredytacjach medycznych i dopasowana do europejskiego transgranicznego rynku ochrony zdrowia. Przeszła pozytywnie akredytację w ISQua – Międzynarodowego Stowarzyszenia Jakości w Ochronie Zdrowia. Więcej informacji na stronie AACI – www.aacihealthcare.com  oraz w naszej zakładce OCHRONA ZDROWIA.
  • CGE Risk Management Solutions (Holandia) – www.cgerisk.com – Światowy lider w obszarze rozwiązań metodyki zarządzania ryzykiem opartych o narzędzie BowTie. Intuicyjna, wizualizacja oceny ryzyka, ujęta w narzędzie informatyczne niezwykle skutecznie pomaga w implementacji RM w organizacjach. Ponad 1500 klientów w 12 branżach, w 87 krajach, ponad 200 partnerów i 100 wydarzeń szkoleniowych co roku, czyni tą organizację liderem wśród rozwiązań wspomagających  zarządzanie ryzykiem.
  • BHPCare – Profesjonalna grupa audytorsko-trenerska – www.bhpcare.pl , świadcząca usługi audytorskie i szkoleniowe w obszarze zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz zarządzaniem środowiskiem.
  • Energerowww.energero.pl . Audyt energetyczny przedsiębiorstwa, audyt efektywności energetycznej, certyfikat energetyczny to do tej pory główne obszary aktywności firmy Energero. A teraz dołączyli do nas tworząc głównie zespół audytorów ISO 50001, a sukcesywnie poszerzając także zespół audytorów w Branży energetycznej.
  • QConsultant-Eko  – Grupa audytorska i konsultingowa, która na rynku aktywnie działa od 2003 r. i od początku swojej działalności zajmuje się zarówno pozyskiwaniem dotacji, jak i działaniami związanymi z systemami zarządzania. Ich usługi skierowane są do mikro-, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, instytucji, jak również do organizacji pozarządowych. Warto zobaczyć – qconsultant.com.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Zespół Centre of Excellence