Szkolenia autorskie

WarsztatySzkolenia autorskie to zasadnicza część oferty usług edukacyjnych Centre of Excellence, realizowane w oparciu o własne programy szkoleniowe opracowane przez zespół dydaktyków i ekspertów naszej firmy. Wspólnie ze szkoleniami akredytowanymi tworzą spójną całość, która pozwala pokryć potrzeby i oczekiwania naszych klientów w poniższej tematyce.

Problematyka szkoleń:

  • Normy i standardy zarządzania – szkolenia mają na celu wprowadzenie uczestników w problematykę obszarów organizacyjnych regulowanych standardami ISO, a także ułatwienie zrozumienia treści tych dokumentów poprzez interpretację zawartych w nich wymagań i wytycznych
    • ISO 9001:2015 – w praktyce – Szkolenie w formule WORK-LIFE-BALANCE. Przygotowane specjalnie pod kątem potrzeb i oczekiwań naszych klientów szkolenie na temat praktycznego ujęcia zmian w nowej edycji normy ISO 9001 połączone z relaksem i zabawą między sesjami.
  • Kompetencje personelu – szkolenia i warsztaty rozwijające wiedzę i umiejętności osób związanych z funkcjonowaniem znormalizowanych systemów zarządzania.
  • Metody, techniki i narzędzia zarządzania – szkolenia z zakresu zarządzania, celem których jest dostarczenie personelowi organizacji wiedzy na temat instrumentarium wspierającego jej efektywne funkcjonowanie.

W trosce o najwyższą jakość usług wdrożyliśmy i utrzymujemy system zarządzania usługami edukacyjnymi zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 29990 – Usługi edukacyjne w zakresie edukacji pozaformalnej i szkolenia. Wymagania podstawowe dla dostawców usługi.

Plan szkoleń na 2016r. (pobierz)

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Zespół Centre of Excellence