AACI Healthcare

AACI_We_Know_healthcareDokładnie tak: „MY ZNAMY OCHRONĘ ZDROWIA” – ten slogan towarzyszy AACI Healthcare od początku jej istnienia, zdobywając coraz większe uznanie na świecie. Centre of Excellence sp. z o.o. w ramach partnerstwa strategicznego jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce i krajach Europy Środkowej międzynarodowej jednostki akredytacyjnej dla podmiotów medycznych AACI – Ameriacan Accreditation Commission International – www.aacihealthcare.com .

Międzynarodowe standardy akredytacyjne w ochronie zdrowia to stosunkowo młoda aktywność profesjonalistów tej branży. Stanowią one próbę zbudowania transgranicznej platformy porównawczej, wymiany doświadczeń i współpracy przy realizacji projektów międzynarodowych, czy też opieki transgranicznej. Ustawowa monopolizacja rynku polskiego przez Ministerstwo Zdrowia na rzecz CMJ (Centrum Monitorowania Jakości) nie sprzyja rozwojowi współpracy w oparciu o standardy jakości.

Mamy nadzieję, że wzorem najlepszych sportowców, którzy chcą sprawdzać się na arenach międzynarodowych, również i nasi profesjonaliści podejmą trud wdrożenia standardów światowych, by kreować nową rzeczywistość i percepcję ochrony zdrowia nastawioną na jakość, bezpieczeństwo, dostępność i  skuteczność leczenia, korzystając z doświadczeń najlepszych rozwiązań.

Pobierz broszurę o AACI – PDF

Zapraszamy do współpracy.
Zespół Centre of Excellence.